امرتات | گارانتی نوت بوک و تبلت | شرایط گارانتی جنیوس
1887
rtl,page-template-default,page,page-id-1887,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

شرایط گارانتی جنیوس

 
 
 
 
شرایط گارانتی جنیوس

مشتری گرامی خواهشمند است پیش از خرید دستگاه، تمام شرایط گارانتی را مطالعه فرمائید. خرید دستگاه با گارانتی امرتات به منزله قبول تمامی موارد مندرج شده می باشد.

 

تعهدات شرکت :

 

۱-  دستگاه مطابق با مدل و شماره سریال و مدت زمان مندرج در این کارت بر اساس ضوابط استاندارد کارخانه سازنده موجود بر روی سایت یا مذکور در دفترچه راهنمای داخل جعبه مشمول گارانتی می باشد.

۲-  شرکت امرتات متعهد می گردد چنانچه دستگاهی علی رغم رعایت تمامی شرایط استاندارد تولید کننده، در طول دوره گارانتی دچار مشکل سخت افزاری گردید، اقدام به برطرف کردن مشکل نماید.

۳-  این کالای دارای گارانتی تعویض بوده و پس از تست و مشخص شدن خرابی تحت پوشش گارانتی، دستگاه تعویض خواهد گردید. (چنانچه در آن زمان دستگاهی همردیف دستگاه معیوب موجود نباشد، با توافق مشتری دستگاه با دستگاه دیگری با مشخصات مشابه تعویض میگردد.) بدهی است مابه التفاوت دستگاه قدیم و جدید محاسبه خواهد گردید.

۴- حداکثر تعداد تعویض کالا در طی دوره گارانتی ۲ بار از تاریخ فاکتور میباشد. لذا ارائه فاکتور خرید جهت تعویض الزامی است.

 

موارد ابطال گارانتی :

 

۱-  بروز هرگونه اشکال فنی ناشی از ضربه، شکستگی، نفوذ آب، مواد شیمیایی، آتش، نوسانات برق، گرد و غبار شدید و هرگونه دستکاری و تعمیر غیر اصولی توسط افراد متفرقه.

۲-  هر نوع دستکاری، خدشه یا کنده شدن هولوگرام و شماره سریال بطوریکه مشخصات دستگاه غیر قابل شناسایی باشد، همراه با عدم تطبیق شماره سریال دستگاه با شماره مندرج در ضمانت نامه.

۳-  هرگونه تغییر در قطعات سخت افزاری و استفاده از آداپتورهای متفرقه

 

 

موارد خارج از تعهدات شرکت :

۱-  استفاده غیراصولی از دستگاه و عمل نکردن به استانداردهای تعیین شده و دستور العملهای ذکر شده در دفترچه راهنما و مذکور در سایت شرکت.

۲-  کاهش ظرفیت باتری بر اثر استهلاک طبیعی و یا عدم رعایت دستورالعمل های ارائه شده توسط کارخانه سازنده به عنوان خرابی باتری تلقی نمیشود.

 

توضیحات ضروری

۱-  خدمات گارانتی فقط با ارائه کارت گارانتی انجام خواهد شد.

۲-  پذیرش دستگاه دلیلی بر گارانتی بودن آن نیست و تائید گارانتی تنها پس از بررسی کارشناسان صورت میگیرد.

۳-  به دلیل نیاز به شناخت علت اصلی بروز اشکال و در نتیجه تعمیر هر چه سریعتر آن، بهتر است دستگاه توسط شخص کاربر به واحد خدمات پس از فروش تحویل داده شود.

۴-  ثبت سریال این مدل کالا ها بر روی جعبه، لطفا در زمان مراجعه به بخش فنی جعبه محصول را بهمراه داشته باشید.

۵-  چنانچه در پی درخواست مشتری دستگاه تعمیر شده برای ایشان ارسال گردد مسئولیت بروز تمام حوادث احتمالی متوجه مشتری خواهد بود.

۶-  حداکثر زمان نگهداری دستگاه آماده شده در بخش فنی ۴۸ ساعت میباشد و پس از این زمان شرکت هیچ مسئولیتی در قبال تحویل آن ندارد.

 

و در انتها کادر متخصص این شرکت آماده پاسخگویی به کلیه سوالات نرم افزاری و فنی شما میباشد.