امرتات | گارانتی نوت بوک و تبلت | ThinkPad Yoga 370
3244
rtl,page-template-default,page,page-id-3244,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive

ThinkPad Yoga 370

 
 

 
 
 
 

LENOVO YOGA 370

ویژگی های اصلی این ایستگاه کاری شامل موارد زیر می شود :
 
۱- طراحی ظریف قاب

۲- صفحه نمایش بی نظیر

۳- کیبوردی هموار با نور پس زمینه سفید رنگ

۴- سرعت اتصال بالا

 

 
مفهوم جدیدی از قدرت در یک ایستگاه کاری پرتابل ۱۳٫۳ اینچی :

 

طراحی مدرن ۳۶۰ درجه :

Thinkpad Yoga 370 ترکیبی از قدرت ، کارایی ، قابل حمل بودن می شود و به شما آزادی در انجام هر بازی یا عملیاتی را می دهد. از این دستگاه به عنوان نوت بوک و تبلت می توانید استفاده کنید و تجربه ای لذت بخش داشته باشید . با استفاده از امکان نوشتن ، طراحی ، نشانه گذاری صفحه نمایش شما می توانید زمان خود را ذخیره کنید . همچنین می توانید تجربه ای لذت بخش از تماشای فیلم ها ، طراحی ها و تصاویر خود در صفحه نمایش ۱۳٫۳ اینچی داشته باشید .

امکانات نا محدود :

طراحی سبک و ظریف Yoga 370 به شما امکان جابه جایی آسان در هر مکانی را می دهد و همچنین با استفاده از لولای ۳۶۰ درجه شما امکان تبدیل تبلت به نوت بوک و بلعکس دارید .

سفری هوشمندانه :

از این دستگاه در شرکت ، سفر (در هر جابه جایی) می توانید استفاده کنید و بیش از ۲۰۰ تست کنترل کیفیت برروی این دستگاه انجام شده است .

هموارکردن مسیر آرزوها :

این دستگاه فوق العاده از Office 2016 و قلم نوری قابل شارژ پشتیبانی می کند . همچنین به راحتی با لمس انگشت دستان شما تغییرات آنی به وقوع می پیوندد.

کیبورد بی نظیر :

این دستگاه کیبوردی هموار با نور پس زمینه سفیدرنگ دارد و تجربه ای عالی از تایپ را می توانید داشته باشید .

احساس نزدیکی به عملیاتی که انجام می دهید :

با استفاده از صفحه لمسی این دستگاه شما غرق کار خود می شوید ، همچنین استفاده از برنامه های کاربردی کار با دستکاه را برای شما لذت بخش میکند .

آرامش ذهنی در سراسر جهان :

شما می توانید با خیال راحت به هر کشوری که می خواهید سفر کنید ، دستگاه تان در ۱۶۰ کشور دنیا گارانتی و مراکز خدمات دارد.

طراحی ظریف :

به دلیل طراحی نازک قاب BEZEL شما می توانید صفحه نمایش وسیع تری داشته باشید . همچنین به دلیل طراحی ظریف قاب دستگاه فضای کمی برروی میز کار شما اشغال می کند .

کار تیمی آسان :

زمانی که شما در تیمی مشغول ویرایش فیلم یا تهیه پروژه ای می باشید می توانید از صفحه نمایش FHD کریستالی بسیار شفاف بهره بگیرید . تکنولوژی ساخت IPS به شما و هم تیمی های تان امکان دید همه جانبه حتی از فاصله دور را می دهد .

تنوع رنگی بی نظیر :

این دستگاه در دو رنگ مشکی کلاسیک و نقره ای موجود می باشد .

سریعتر و هوشمندانه تر کار کنید :

از طریق WIFI DUAL-BAND AC شما می توانید اتصالی سریعتر داشته باشید . همچنین با استفاده از پورت Thunderbolt 3 شما به سرعت چشم به هم زدنی می توانید اطلاعات را منتقل کنید . همچنین با اتصال بی سیم WiGig در حالی که OneLink+ اتصالی سریع و آسوده را فراهم میکند ، می توانید نهایت استفاده را داشته باشید .

 
 
 

 
 

دانلود فایل

DESCRIPTION

 
 

 
 
L
o
a
d
i
n
g