خدمات مایکروسافت سرفیس Microsoft Surface

کلینیک تخصصی سرفیس امرتات مفتخر است که با داشتن تعمیرکاران حرفه ای به ارائه خدمات عیب یابی تخصصی و تعمیرات سرفیس پرو Surface Pro، سرفیس بوک Surface Book، سرفیس لپتاپ Surface Laptop و سایر محصولات مایکروسافت، با بیشترین ظرافت و دقت می پردازد، این خدمات شامل بخش‌های مختلفی است که هر یک نیاز به تجربه و خبرگی ویژه ای دارد.

وقتی شما با مشکلات سخت افزاری سرفیس مانند عدم روشن شدن، تخلیه سریع شارژ باتری، آبی شدن صفحه نمایش، داغ شدن، سر و صدای زیاد، از کار افتادن کیبورد، خرابی تاچ پد، کار نکردن تاچ، عدم شارژ باتری و … مواجه می‌گردید، نیاز به یک مشاوره تخصصی برای تعمیرات سرفیس خود دارید.

زیرا همانطور که می دانیم باز کردن سرفیس کاری بسیار حساس و تخصصی است که فقط باید توسط افراد کارآزموده انجام شود، چون هر اشتباهی در هنگام باز کردن سرفیس ممکن است باعث اسیب رساندن به صفحه نمایش، تاچ و یا سایر قطعات  سرفیس شده و کاملاً آن را از کار بیاندازد و از انجایی که تعمیر تاچ و ال سی دی سرفیس کاری پیچیده و پر هزینه است، معمولاً به طور کلی باید آن را دور انداخته و هزینه بالایی را برای خرید صفحه نمایش دیگری پرداخت.

تعمیرکاران ما با صرف بیشترین دقت و اختصاص زمان مناسب سعی می کنند تا بدون آسیب زدن به قطعات دیگر، مشکلات محصولات سرفیس را در کمترین زمان ممکن، بیشترین کیفیت و با نازلترین قیمت برطرف نمایند.

ثبت درخواست